دیدار نخبگان مرکز آموزش قرآن با معاون فرهنگی آستان عبدالعظیم(ع)
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ | کد خبر: ۲۰۵۹۲۲۲۴
به گزارش ایکنا؛ 23 نفر از قرآنیان مرکز آموزش قرآن کریم آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) که از افتخارآفرینان مسابقات قرآن در سال جاری بودهاند با عباس سلیمی، معاون فرهنگی و امور زائران آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) و جمعی از کارشناسان مرکز آموزش قرآن کریم دیدار و گفتوگو کردند.
در این نشست مدیر مرکز آموزش قرآن آستان مقدس به ارائه گزارش افتخارات کسب شده توسط قرآنآموزان و مربیان این مرکز پرداخته و در ادامه سلیمی ضمن خیرمقدم به میهمانان، به ایراد سخن پرداخت.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
در ادامه این نشست حافظان و قاریان به معرفی خود و افتخارات کسب شده پرداخته و در پایان از زحمات این قرآنیان تجلیل بهعمل آمد.
اسامی و افتخار کسب شده توسط نخبگان به شرح ذیل است؛
فاطمه نیکویی رتبه اول رشته ترتیل مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
زهرا دوستعلیدستجردی رتبه سوم رشته ترتیل مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
مهسا سعادتیماجد رتبه سوم رشته ترتیل مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
شقایق معصومی رتبه اول رشته حفظ 5 جزء مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
زهرا عباسی رتبه اول رشته حفظ 20 جزء مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
زهرا خلیلی ثمرین رتبه سوم رشته حفظ 20 جزء مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
زهرا انصاری رتبه سوم رشته حفظ کل مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
محدثه شیدوش رتبه دوم رشته حفظ 5 جزء مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
فاطمه حسینی رتبه دوم رشته حفظ 10 جزء مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
سعدا عزیزی بلاغی رتبه دوم رشته حفظ 10 جزء مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
رسل حمندی رتبه دوم رشته حفظ 20 جزء مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
زهرا عباسی رتبه اول رشته حفظ کل مسابقات سراسری دانشآموزی اول متوسطه
فاطمه نیکویی رتبه دوم رشته حفظ کل مسابقات سراسری دانشآموزی دوم متوسطه
سارا تلکو، رتبه اول رشته قرائت مسابقات سراسری دانشآموزی
امالبنین رویگری رتبه سوم رشته قرائت مسابقات سراسری دانشآموزی
سارا دهقانی رتبه پنجم رشته حفظ 20 جزء مسابقات سراسری دانشآموزی اول متوسطه
زینب عزیزی رتبه پنجم رشته حفظ عمومی مسابقات سراسری دانشآموزی
شیرین زهره وند رتبه اول رشته ترتیل مسابقات سراسری دانشآموزی دوم متوسطه
محمد باوی رتبه دوم رشته ترتیل مسابقات سراسری دانشآموزی دوم متوسطه
مرضیه نوابی رتبه اول رشته حفظ 20 جزء مسابقات اوقاف استان تهران
حنان عیسی رتبه دوم رشته حفظ 20 جزء مسابقات اوقاف استان تهران
رسل حمندی رتبه سوم رشته حفظ 20 جزء مسابقات اوقاف استان تهران
فیروزه طاهری رتبه سوم رشته قرائت مسابقات اوقاف استان تهران
مجید باقری رتبه سوم رشته حفظ 20 جزء مسابقات اوقاف استان تهران
مجتبی محمدبیگی رتبه سوم رشته قرائت مسابقات اوقاف استان تهران
رضا عربی مهربانی رتبه دوم رشته ترتیل مسابقات اوقاف استان تهران
وحید باقرنژاد رتبه دوم رشته اذان مسابقات اوقاف استان تهران
انتهای پیام
منبع: ایکنا
کلیدواژه: حرم عبدالعظیم ایکنا قرآن
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت iqna.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایکنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۰۵۹۲۲۲۴ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
برگزاری آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن در قزوین
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین، مسئول دارالقرآن الکریم تبلیغات اسلامی قزوین گفت: این آزمون کتبی صبح امروز در مدرسه علوم و معارف اسلامی صدرا با شرکت ۱۷۰ نفر برگزار شد.
آهویی افزود: شرکت کنندگان در حفظ ۱۰ جزء، ۲۰ جزء و کل قرآن کریم با هم رقابت کردند.
وی اضافه کرد: نتایج این آزمون حداکثر تا یک ماه نیم آینده در سایت تلاوت اعلام خواهد شد.
به گفته مسئول دارالقرآن الکریم تبلیغات اسلامی قزوین، مرحله دوم این آزمون تیرماه به صورت شفاهی برگزار میشود.
آهویی اضافه کرد: بعد از برگزاری مرحله سوم آزمون، پذیرفته شدگان نهایی، مدارک سطح یک تا پنج شورای عالی انقلاب فرهنگی را دریافت خواهند کرد.