برترینهای مسابقات سراسری قرآن ندسا معرفی شدند
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ | کد خبر: ۲۱۰۸۳۱۲۸
به گزارش ایكنا از فارس، در مراسم اختتامیه سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر دوشنبه، 23 مهرماه در شیراز برگزار شد.
این مسابقات در دو بخش كاركنان كادر و وظیفه و با رقابت 150 نفر در رشتههای حفظ، قرائت تحقیق و ترتیل، مفاهیم و اذان طی روزهای 22 و 23 مهرماه برگزار شد كه اسامی برگزیدگان آن به شرح زیر اعلام شدهاند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
بخش پایوران:
حفظ كل:
حسن قوشچی از ساتخ، اول
حفظ 15 جزء:
رضا غلامزاده از جنگال، اول
محمدعلی صفاری از ستاد ندسا، دوم
حفظ 10 جزء:
داود بهاریپور از منطقه چهارم، اول
یوسف قنواتی از منطقه سوم، دوم
حفظ 5 جزء:
حسین غریبی از منطقه چهارم، اول
مرتضی معاضدمفرد از منطقه سوم، دوم
علیرضا استادزاد از منطقه دوم، سوم
مصطفی مهرآور از ساتخ، چهارم
علی شمسالدینی از مركز تخصصی، پنجم
قرائت تحقیق:
رحیم سهرابی تنها از منطقه چهارم، اول
مرتضی خدابخشیپور از شناوری شهید حججی، دوم
اسماعیل مقیمی از دانشگاه امام خامنهای، سوم
محمدحسین محمودی از منطقه چهارم، چهارم
جعفر بالو از پایگاه شمال، پنجم
قرائت ترتیل:
سیدسجاد آلبو شوكه از منطقه سوم، اول
مهدی جمیری از منطقه دوم، دوم
صالح محمدی از ستاد ندسا، سوم
عبدالله صالحیراد از منطقه سوم، چهارم
حسن حاج حسینی از پایگاه امامت، پنجم
اذان:
یدالله محمد حسینی از منطقه چهارم، اول
سیدمحمدباقر حسینی از منطقه دوم، دوم
مهدی بومه از مهندسی، سوم
موسی حیدری از مركز تخصصی آماد، چهارم
جمال عساكره از منطقه سوم، پنجم
مفاهیم سطح یك:
محمدرضا دوانی از شهید محلاتی، اول
مفاهیم سطح دو:
عباس صابری از مركز تخصصی، اول
سیداسماعیل حسینی از منطقه یكم، دوم
آرمان وزیران از منطقه چهارم، سوم
احسان موسی فرسنگی از منطقه یكم، چهارم
بخش ناویان (وظیفه):
حفظ كل:
عبدالله جداوی از منطقه یكم ندسا، اول
حفظ 20 جزء:
عبدالرئوف پیشكی از پایگاه امامت جاسك، اول
حفظ 15 جزء:
سعید صالحینژاد از احمدبن موسی(ع)، اول
حفظ 10 جزء:
محمد خوشابی از منطقه پنجم، اول
راشد ناصری از منطقه یكم، دوم
حفظ 5 جزء:
حمزه شیرالی از منطقه سوم، اول
دانیال چاهنورد از منطقه پنجم، دوم
محمد هادی آرون از منطقه دوم، سوم
قرائت تحقیق:
حسین ساری از منطقه پنجم، اول
احمد آلبو عبادی از منطقه سوم، دوم
قرائت ترتیل:
محمد مهر افشار از احمدبن موسی(ع)، اول
عماد سیاییزاده از منطقه سوم، دوم
اذان:
مهدی حلفی از عاصف سلمان، اول
محمد فرقانی از تیپ واكنش سریع، دوم
آرمین حمزهئیان از مركز تخصصی، سوم
حسن محبی از ستاد ندسا، چهارم
انتهای پیام
منبع: ایکنا
کلیدواژه: خبرگزاري قرآن ايكنا استان فارس فعاليت هاي قرآني اسامي برگزيدگان
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت iqna.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایکنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۱۰۸۳۱۲۸ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
معرفی برترینهای هفته دوم تنیس ساحلی کیش
به گزارش خبرگزاری صداوسیما کیش، در بخش بانوان تیم ساره هژبر و فاطمه سرسنگی دو بر یک تیم نیکی ثابتی و نیکو شیرازی را شکست دادند و قهرمان شدند.
نیکی ثابتی و نیکو شیرازی نیز در جایگاه دوم ایستادند و تیمهای یاسمن حیدری و شیرین سیدیان و غزاله آذر پرست و مارال چریکی مقام سوم مشترک راکسب کردند.
تیم تنیس ساحلی فرهان اهرزاد و امیر علی بنده نژاد با نتایج هفت بر پنج و شش بر دو سالار ریاحی و ملک محمدی را شکست دادند و عنوان قهرمانی را کسب کردند.
تیم ریاحی و ملک محمدی عنوان نایب قهرمانی را کسب کردند و تیمهای مهدی بازگیر و علی رییسی و شهریار اهرزاد و مسعود پیروزی نیز سوم شدند.
اولین دوره رقابتهای بین المللی تنیس ساحلی در زمینهای تنیس مارینا کیش و پلاژ بانوان برگزار شد.